Korteri kapitaalremont

Pakume korterite kapitaalremondiga terviklahendust. Meie meeskond hoolitseb kõige eest, alates esialgsest planeerimisest kuni viimistluse ja detailide paigalduseni välja. Tagame, et teie korter saab täiesti uue ilme, mis vastab teie vajadustele.

Korteri kapitaalremont on põhjalik protsess, mis hõlmab mitmeid etappe:

 • Konsultatsioon, hinnapakkumine ja planeerimine – Räägime läbi teie soovid ja vajadused, koostame hinnapakkumise ja ajakava, et kogu ehitusprojekt oleks hästi planeeritud.
 • Lammutus ja ettevalmistus – Korteri kapitaalremont algab olemasolevate konstruktsioonide lammutamisega. Seejärel teostame vajalikud ettevalmistustööd, näiteks torustike ja elektrisüsteemi uuendamine.
 • Ehitusetapp – Kõik ehitustööd, alates uute seinte ehitamisest kuni põrandakatete paigaldamiseni.
 • Siseviimistlus ja detailide paigaldus – Lisaks siseviimistlusele, värvimistööd, paigaldame ka teisi detaile nagu valgustid, sanitaartehnika ja muu vajalik vastavalt kliendi soovile.

Eramu renoveerimine​

Eramu renoveerimisel pakume põhjalikke lahendusi. Teenusena pakume remonti, hooldust, tänavakivi paigaldust, fassaaditöid, kasutades tänapäevased tehnoloogiaid ning kvaliteetseid materjale.

Eramu renoveerimine ja hooldus tagab kinnisavara pika eluea:

 • Konsultatsioon, hinnapakkumine ja planeerimine – Esmalt teeme põhjaliku ülevaate eramu seisukorrast ning arutame, milliseid uuendused või ehitustööd on vajalikud. Seejärel koostame hinnapakkumise ja ajakava.
 • Hooldus- ja ettevalmistustööd – Teinekord on enne renoveerimist olulised eramu hooldustööd ja muud ettevalmistused, sh katuste, välisfassaadi ja teiste oluliste osade korrastamine.
 • Ehitusetapp – Kõik ehitustööd vastavalt kokkuleppele.
 • Fassaaditööd ja tänavakivi paigaldus – Kui fassaad vajab uuendamist, hõlmab see etapp värvi- või viimistlusmaterjalide paigaldamist ning vajadusel tänavakivide paigaldust.

Vannitoa remont

Vannituba on kodu üks tähtsamaid ruume. Tegeleme vannitubade renoveerimise, plaatimise ja sanitaartehnika paigaldusega, sh võimalik töid tellida eraldi – plaatimine ja vuukimine, hüdroisolatsioon, dušinurkade ja -klaaside paigaldus, vannitoamööbli paigaldus, konsultatsioon. Loome funktsionaalsed ja stiilsed vannitoad, kus tunnete end mugavalt.

Vannitoa renoveerimisega tagame nõuetele vastava kaasaegse ruumi:

 • Konsultatsioon, hinnapakkumine ja planeerimine – Räägime läbi teie soovid ja vajadused, koostame hinnapakkumise ja ajakava, et kogu ehitusprojekt oleks hästi planeeritud.
 • Hüdroisolatsioon ja paigaldus – Veekindluse tagamiseks teostame hüdroisolatsioonitöid nii seintel kui ka põrandal.
 • Plaatimine ja vuukimine – Vannitoa seina- ja põrandaplaadid paigaldatakse vastavalt teie soovitud disainile või kavandatud mustrile ning seejärel vuugitakse. Järgime kõiki kvaliteedinõudeid.
 • Viimistlus ja detailide paigaldus – Paigaldame sanitaartehnika, dušinurgad ja -klaasid ning vannitoamööbli vastavalt teie soovidele.

Sisetööd

Meie teenuste hulka kuuluvad ka mitmed sisetööd alates elektrilahendustest kuni siseviimistluseni, sh tehnika paigaldus.

Sisetöid on väga erinevaid, seda vastavalt projekti eripäradele:

 • Elektrilahendused – Teeme vajalikud elektritööd, alates juhtmestiku paigaldamisest/uuendamisest kuni valgustuse ja pistikupesade paigaldamiseni.
 • Siseviimistlus – See hõlmab värvimis- ja tapeeditöid, põrandakatete paigaldust ning teisi viimistlustöid vastavalt teie soovidele.

+372 5638 7722 (E-R 09:00 – 17:00)

info@mpehitus.ee

© 2024 MP Ehitustööd OÜ